© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İş Dünyasını Buluşturan Düğün

İş Dünyasını Buluşturan Düğün

TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Sani Şener ve Asuman Hanım’ın oğulları İnşaat Yüksek Mühendisi Ozan Şener ile Yüksek Mimar Hale Akdemir’in geçtiğimiz cumartesi Bodrum Kuum Otel’de rüya gibi bir törenle evlendi. Üniversiteden dönem arkadaşları olan ve İtalya’da birlikte master yapan Ozan Şener ve Hale Akdemir, TAV Havalimanlarının Qatar projesinde şantiye arkadaşlığı yaparken evlenmeye karar verdiler.
İtalya sahillerinden Ravello’daki romantik teklif ile evliliğe karar veren çiftin düğünü Bodrum’da siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi. Hale Akdemir’in gelinliği Elie Saab, Ozan Şener’in damatlığı ise Gucci imzalıydı. Konsepti deniz, midye ve kumdan oluşan bu özel gecenin organizasyonunu Bettina Hakko ve Candan Kıramer’in sahibi olduğu B&C Atelier d’Ambiance firması üstlendi. Kuzey Afrika ve Arap Dünyası’ndan birçok misafirin katıldığı düğünde çiftin şahitliğini Devlet Bakanı Faruk Özak, Hamdi Akın, Sadri Şener ve Fuat Akova yaptı. Düğüne birçok ünlü isim katılırken aralarında Fatih-Fulya Terim, Mehmet-Emel Ağar, Faruk Nafiz-Vera Özak, Hamdi-Şafak Akın, Ali-Vuslat Doğan Sabancı, Aydın-Sema Doğan, TÜSİAD Başkanı Arzuhan Doğan-Mehmet Ali Yalçındağ, Yüksel-Canan Çağlar gibi daha birçok ünlü isim vardı.
Nikâhı kıyan Göltürkbükü Belediye Başkanı Halil İbrahim Kaynar ise tören esnasında büyük bir gaf yaparak Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile bakan Faruk Nafiz Özak’ı karıştırdı. Daha sonra Hamdi Akın ile de Sadri Şener’i karıştıran Kaynar, kırdığı potlar üzerine “Ben de hepiniz gibi heyecanlıyım” derken düğüne katılan davetliler tarafından kahkahalar eşliğinde alkışlandı.
Hale ve Ozan Şener çifti balayı için tekneleriyle Güney Fransa sahillerine gidecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.