© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kalem Ada’sında Balayı

Kalem Ada’sında Balayı

Ankara’nın tanınmış iş adamlarından Zeki-Gönül Yıldırım çiftinin oğlu Zafer Yıldırım ile bürokrat olan Derviş Ali-Nermin Kılıç çiftinin kızı Nermin Kılıç Sheraton Otel Büyük Balo Salonu’nda gerçekleştirilen görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdiler. 18 Nisan’da nişanlanan genç çiftin nikah şahitliğini Raşit Zengin, Ahmet Akgün, Ahsen Vedat Coşar, Hamdi Üçpınarlar ve Bülent Şimşek Özçelik üstlendi. -Düğün Törenine çok sayıda davetlinin yanı sıra birçok bürokrat, siyasetçi ve emniyet mensubu katıldı. Çiçeği burnundaki çift düğün töreninin ardından balayı için Kalem Ada’sına gideceği öğrenildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.