© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Onlar artık çok ‘Mutlu’

Onlar artık çok ‘Mutlu’

Bir yıldır birlikte olan iş adamı Mehmet Mutlu ve Melisa Tokgöz, geçtiğimiz hafta Four Seasons Otel’de evlendi. Muhteşem düğün, iş ve sanat dünyası ile sosyetenin ünlü isimlerini bir araya getirdi
Hülya – Cezmi Mutlu çiftinin oğulları Mehmet Mutlu ve ile Asuman – Tahsin Tokgöz çiftinin kızları Melisa Tokgöz, geçtiğimiz hafta hayatlarını birleştirdi. Yaklaşık bir yıl önce arkadaş toplantısında tanışan çift, Four Seasons Otel’de düzenlenen muhteşem bir düğünle aşklarını resmiyete döktü. Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın kıydığı nikâhta damadın şahitliğini Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve Kenan Doğulu yaptı. Gelinin şahitleri ise Spordan Sorumlu Eski Devlet Bakanı Erdoğan Toprak ve gelinin kız kardeşi Fulya Özkanca yaptı. Düğüne, aralarında Cem Hakko-Ronit Gülcan, Cem-Alara Uzan, Elif Dürüst, Şirin- Neşet Yalçın, Mine Kalpakçıoğlu, Kaya- Feraye Çilingiroğlu, Demet- İbrahim Kutluay gibi pek çok ünlü ismin bulunduğu yaklaşık 950 kişi katıldı.
Çift, imzaları attıktan sonra ilk danslarını Kenan Doğulu’nun ‘Havada Aşk Kokusu Var’ isimli parçasıyla yaptı. İstinye Park’ta satın aldıkları rezidansta hayatlarını sürdürecek olan gelin ve damat, düğün sonrası balayı için Güney İtalya’ya uçtu

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.