© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Divan Otel’de Şık Düğün

Divan Otel’de Şık Düğün

Özel bir firmada inşaat mühendisi Fırat Öztürk ile harita mühendislik şirketinde operatör olan Gül Sinem Nemutlu, Divan Otel’de düzenlenen şık bir törenle evlendiler.

Hakkı-Necla Öztürk’ün oğlu Fırat Öztürk ile Kıyas-Zerrin Nemutlu çiftinin kızları Gül Sinem Nemutlu Divan Otel’de gerçekleştirilen renkli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdiler. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında aile arasında düzenlenen nişan merasimiyle evlilik yolunda ilk adımı atan çiftin nikah şahitliklerini ise Servet Uyar ve Ersan Nemutlu üstlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırdılar. Kokteyl ile başlayan gecede konuklar gece boyunca canlı müzik eşliğinde eğlenerek gecenin tadını çıkardılar. Yeni evli çift balayı adresi olarak da Kıbrıs’ı tercih ettiler.IMG_2742_800x533

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.