© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Amerika’da Tanıştılar Türkiye’de Evlendiler

Amerika’da Tanıştılar Türkiye’de Evlendiler

Anadolu ve Yazıcı Holding’in ortaklarından Vahit ve Gülten Yazıcı çiftinin kızları Zeynep ile Itır Metal’in sahibi Selçuk Irgıt ve Adile Irgıt çiftinin oğulları Hakan Sheraton Otel’inde gerçekleştirilen görkemli bir düğün töreniyle yaşamlarını birleştirdi. Dokuz yıldır Amerika’da eğitim için bulunan Yazıcı ve ABD menşe-ili Accenture’nin Türkiye temsilciliğinin yöneticisi Irgıt geçtiğimiz yıl Amerika’da tanıştılar. Genç çiftin Sheraton Otel’de yapılan düğününe seçkin bir davetli topluluğu katıldı. CSA Organizasyon tarafından gerçekleştirilen düğün töreninde salonun şık atmosferi dikkat çekiciydi. Alkışlar eşliğinde nikan masasına oturan çiftin şahitliğini Vehbi Yazıcı ve Mustafa Volkan Irgıt üstlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.