© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Üç Yıllık Aşkta Mutlu Son

Üç Yıllık Aşkta Mutlu Son

Neşe-İrfan Dinçgör ailesinin küçük kızı Çiğdem Dinçgör, Uğur Seyrek ile dünya evine girdi. Amerika’da bir arkadaş grubu aracılığıyla tanışan çift 3 yıllık beraberliklerini taçlandırarak, Cumartesi gecesi 300 kişinin katılımıyla Conrad Otel’de evlendi. Amerika’da iç mimarlık yapan Uğur Seyrek’in şahitliğini Mustafa Koç ve Moris Beucuyan yaparken, yine Amerika’da ve bir Amerikan şirketinde üst düzey yönetici olarak çalışan Çiğdem Dinçgör’ün şahitliğini ise,  Şebnem- Mehmet Dereli çifti üstlendi. Nikahı Beşiktaş Belediyesi’nden Emel Yıldırım kıydı. Düğünün konukları arasında Yeşil Kundura’nın sahibi  Engin Yeşil düğüne  Aysun Kibar’la katılarak birlikteliklerini belgeledi.  Gelinliği ve damatlığı Vakko tarafından tasarlanan genç çift, balayı içinde 10 günlük bir Jameika tatili yapmayı düşündüklerini belirttiler. Geceye ise basın mensupları alınmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.