© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Altınbaşların Mutlu Günü

Altınbaşların Mutlu Günü

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Altınbaş ile Avukat Sumru Mungan, görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul’da gerçekleşen düğüne iş, cemiyet ve siyaset dünyasından birçok seçkin konuk katıldı. Kokteylin ardından nikâha geçilen törende Sumru Hanım, Ellie Saab imzalı gelinliğiyle göz kamaştırırken; Serdar Bey’in smokini ise Vakko’dan tercih edildi. Ardından yemek servisinin başladığı düğünde konuklar, Barbaros ve orkestrasının müziği ile keyifli saatler geçirdi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.