© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dostlarla Yeni Yaş Kutlaması

Dostlarla Yeni Yaş Kutlaması

Ankara’nın şık butiklerinden Ceren Can Butik’in sahibi Ceren Can, dostlarının da katıldığı şık bir partiyle yeni yaşını kutladı.

Sado By Et Restoran’da gerçekleşen doğum günü partisine cemiyet hayatından tanınan simalar ve Ceren Hanım’ın yakın arkadaşları katıldı. Canlı müzikle başlayan gecede konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Pasta üfleme sırasında arkadaşlarına ve dostlarına teşekkür eden Ceren Can, konuklarıyla yakından ilgilenmeyi ihmal etmedi. Gecede konuklar ve Ceren Hanım bol bol özçekim yapmayı ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.