© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hekimlere Özel Sergi

Hekimlere Özel Sergi

Ankara Tabip Odası, hekimlerin sosyal ve kültürel yönlerini görünür kılmak amacıyla Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde resim, fotoğraf, heykel ve seramik eserlerinin bulunduğu bir sergi düzenledi.

“Hekimler sadece meslekleriyle değil, kendi kimlikleriyle, sosyal ve kültürel yönleriyle de varlar ve var olacaklar” mottosuyla gerçekleşen sergiye ilgi yoğun oldu. Açılış kokteyli ve ardından konuşmalarla devam eden sergiye Ankara Tabip Odası’nın birçok üyesinin yanı sıra siyaset ve iş dünyasından da birçok isim katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.