© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Divan Çukurhan’da Cumhuriyet Sofraları

Divan Çukurhan’da Cumhuriyet Sofraları

Divan Çukurhan Otel, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında unutulmaz bir etkinliğe imza atarak konuklarını “Cumhuriyet Sofraları”nda ağırladı.

MAG PR Solutions organizasyonu ile düzenlenen özel davete başkentin önde gelen isimleri katıldı. Divan’ın yetenekli şeflerinin elinden çıkan lezzetlere, yemek kültürü araştırmacısı Merin Sever’in anlatımının eşlik ettiği bu özel gecede misafirler; dönemin yemeklerini tadarken adeta bir zaman yolculuğuna çıktı. 1920’lerin Ankara ve İstanbul’unun, kurulan yeni devletin, inşa edilen kültürel devrimin izlerini gastronomi üzerinden yansıtan geceye davetlilerin şıklığı damga vurdu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.