© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Chez-bo’da Yeni Sezon

Chez-bo’da Yeni Sezon

Şebnem Çapa, Chez-bo markasıyla tasarladığı kıyafetleri modaseverlerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Şebnem Çapa Çukurcuma’daki Chez-bo mağazasında her yıl iki kere düzenlediği davetlerle İstanbul cemiyet hayatının ünlü hanımlarını bir araya getirdiği yeni sezon koleksiyon tanıtımlarından birisini daha gerçekleştirdi. Çok sayıda ünlü hanımın katıldığı etkinlikte Şebnem Çapa’nın yeni koleksiyonu davetlilerin büyük beğenisini kazandı. Seksen sekiz parçadan oluşan yeni koleksiyon Hindistan ve Uzakdoğu ülkelerinden getirdiği kumaşlardan yapıldı. Şebnem Hanım konuklarıyla tek tek yakından ilgilenerek tasarımları hakkında bilgi verdi.

[nggallery id=1222]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.