© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çırağan’da Muhteşem Balo

Çırağan’da Muhteşem Balo

TEYEV tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Polis Balosu, Çırağan Sarayı’nda cemiyet ve iş hayatının elit isimlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Türk Polis Teşkilatı’nın yüz altmış yedinci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Türk Emniyet Teşkilatı Şehitleri, Malulleri, Dul ve Yetimleri Eğitim ve Yardım Vakfı (TEYEV) tarafından “30. Geleneksel Polis Balosu” düzenlendi. Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen etkinliğe cemiyet ve iş hayatının seçkin isimleri katıldı. Geceye TEYEV Başkanı Maral Öztekin, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ev sahipliği yaptı.

Vali Mutlu ve Emniyet Müdürü Çapkın, TEYEV’e katkı sağlayan Gül Mutlu, Nurten Çapkın ile hayırsever işkadınları Feryal Gülman, Fatoş Sarıgül, Miray Ercan ve işadamları Yüksel Mermer, Yılmaz Ulusoy, Oktay Duran, Hamdi Akın, Vedat Ant, Mehmet Başer ve diğer hayırseverlere özel hazırlanmış plaketler verildi.

Plaket töreninin ardından İstanbul Gelişim Orkestrası bir konser verdi. Gelişim Orkestrası’nın ardından sahne alan Sibel Can şarkıları ile davetlilere keyifli anlar yaşattı.

 

[nggallery id=1223]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.