© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyet Hayatı Kına Gecesinde Buluştu

Cemiyet Hayatı Kına Gecesinde Buluştu

Türkiye Ekonomi Bankası’nın ortaklarından olan Çolakoğlu Ailesi’nin veliahdı Mehmet Çolakoğlu ile Maya Holding’in sahibi Nuri-Esra Özsüer çiftinin kızları Selin Özsüer aile arasında gerçekleştirilen bir nişan merasimiyle evlilik yolunda önemli adımı atmışlardı. 

Genç çiftin düğün töreninden önce Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ile Nilüfer Dinçkök, yakın aile dostları olan Maya Holding’in sahibi Esra-Nuri Özsüer’in kızları Selin Özsüer için Al Jamal Arabesque’te kına gecesi düzenlediler.
Ünlü işletmeci İzzet Çapa’nın sahibi olduğu mekana aile üyeleri ve yakın dostlardan oluşan yüz kişilik bir davetli grubu katıldı. Cemiyet hayatının tanınmış simalarının biraraya geldiği bu özel geceye konuklar “bindallı” kıyafetleriyle katılarak renkli görüntüler oluşturdular.

[nggallery id=783]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.