© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ceren Can’ın En Mutlu Günü

Ceren Can’ın En Mutlu Günü

Ankara’nın en şık butiklerinden Ceren Can Butik’in sahibi Ceren Can geçtiğimiz günlerde doğum gününü kutladı.

Başkent’in en ünlü restoranlarından Gani Baba’da gerçekleşen doğum günü partisine cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı. Yakın dostlarıyla birlikte doğum gününü kutlayan güzel isimin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Canlı müzik eşliğinde başlayan partide saatler ilerledikçe eğlencenin dozu da arttı. Arkadaşları tarafından hediyelere boğulan Ceren Can bol bol selfie çekmeyi de ihmal etmedi. Pasta üfleme sırasında kısa bir konuşma yapan güzel isim dostlarına teşekkürlerini iletti ve bir ömür dost kalmayı diledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.