© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Cemiyetin Vazgeçilmez Adresi Erciyes

Cemiyetin Vazgeçilmez Adresi Erciyes

Kış sporları ve kış mevsimi tutkunları için eşsiz fırsatlar sunan Erciyes, her hafta sonu dağda gerçekleşen partilerle de adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Dünya kış turizminde söz sahibi olmaya başlayan, yükselen unvanını korumak adına kesintisiz çalışmalarını sürdüren ve başarı hikâyesi olarak anılan bir üs haline gelen Erciyes’te bu hafta sonu İpek Çakmak ve Sabi Dilşen’in ev sahipliğinde yine coşkulu bir parti gerçekleştirildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.