© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyetin Ünlü Simaları Starbucks Teavana Çay Lansmanında Buluştu

Cemiyetin Ünlü Simaları Starbucks Teavana Çay Lansmanında Buluştu

Çay severlere artizan ve egzotik çaylarla farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlayan Starbucks iş, sanat ve cemiyet dünyasından isimleri özel bir davette ağırladı.

Starbucks, çay konusunda daha çok şey öğrenmek, yeşil çay ve bitki çayı çeşitlerini keşfetmek ve günlük rutinine katmak isteyenlere, dünya lideri Teavana® ile ‘Modern Çay Yolculuğu’nu deneyimletmek üzere özel bir davet düzenledi.

Aslı Şen ve Ferin Batman da deneyimlerini davetlilerle paylaşarak, çayın güzellik ve beslenme üzerindeki etkilerini aktardı. Aralarında Işıl Reçber, Emek Külür, Siren Ertan, İpek Toplusoy, Burcu Karabacak, Özge Peker ve Eda Kosif gibi çok sayıda isim davetten ayrılırken büyük keyif aldıklarını ve çayları çok beğendiklerini dile getirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.