© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Anadolu Medeniyetleri’ne Gökçaylı İmzası

Anadolu Medeniyetleri’ne Gökçaylı İmzası

Türk moda dünyasının duayenlerinden Vural Gökçaylı, “Anadolu Medeniyetlerinden İzler” ismini taşıyan yeni koleksiyonunu Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleştirilen görkemli bir defileyle tanıttı. 

Bu yıl on dokuzuncu kez düzenlenen ve gelirinin Geyre Vakfı’na bağışlandığı Vural Gökçaylı’nın defilesine iş, sanat ve cemiyet hayatının birbirinden seçkin isimleri katıldı. Ömer Koç’un başkanlığını yaptığı ve 1987 yılında kurulan Geyre Vakfı tarafından yirmi dört yıldır gerçekleştirilen Afrodisias Kazıları’na gelir sağlayan defile, “Anadolu Medeniyetlerinden İzler” ismiyle sergilendi. Siyah ve beyaz renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı koleksiyonda, aralarda çıkan çarpıcı kırmızı ve lilalar da dikkat çekti. Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerinden esinlenerek, hazırladığı haute couture koleksiyonunda Vural Gökçaylı, Bizans İmparatorluk arması “Çift Başlı Kartal” ve 4. Murat’ın kaftanından alınmış motifler gibi ayrıntıların yer aldığı elli kıyafet sergiledi. Defile sonunda büyük beğeni toplayan yeni kreasyonu konuklar ayakta alkışladı.

[nggallery id=791]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.