© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Caz’ın Sesi ODTÜ’de Yankılandı

Caz’ın Sesi ODTÜ’de Yankılandı

16. Uluslararası Ankara Caz Festivali, ODTÜ’de sanatseverler ile buluştu. Bu yıl ki temasını Gitar ve Caz’ın oluşturduğu festivalin protokol konserine sanat ve cemiyet hayatından bir çok isim katıldı.

Festival’in açılışında Hava Kuvvetleri Komutanlığı Cazın Kartalları Orkestrası’nın muhteşem performansı davetlilere keyif dolu bir gece yaşattı. ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu’nda gerçekleşen konserde Cazın Kartalları Orkestrası’ na Türkiye’nin en önemli caz gitaristlerinden Neşet Ruacan eşlik etti. Konser öncesinde festivale katkıda bulunan firmalara plaketleri takdim edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.