© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

ÇEV Sanat’tan Özel Davet

ÇEV Sanat’tan Özel Davet

Çağdaş Eğitim Vakfının (ÇEV) genç sanatçıları ve keman virtüözü Maxim Vengerov’un birlikte sahne aldıkları, 2024’ün ve cumhuriyetin yüzüncü yılının ilk konseri gerçekleşti.

Konser; ÇEV Sanat’ın mezunlarından, Berklee College of Music’te akademisyen olan Prof. Dr. Utar Artun’un, ÇEV Sanat’ın kuruluşunun on beşinci yılı ve cumhuriyetin yüzüncü yılı için bestelediği, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nden esinlenerek yazdığı “Umut Işığı” adlı eserle başladı. ÇEV Sanat Başkanı Berrin Yoleri’nin organize ettiği, ÇEV Sanat Sosyal Komite üyelerinden pek çok ismin destek verdiği konsere, cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.