© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Beymen Panora’da Yılbaşı Partisi

Beymen Panora’da Yılbaşı Partisi

Yılbaşı vitrinleri ve kampanyalarıyla her sene sonunda şehri yeni yıl coşkusuyla kuşatan Beymen, Panorada unutulmaz bir yılbaşı davetine ev sahipliği yaptı.

“Let’s Play” konseptiyle düzenlenen partiye; Beymen Group’un üst düzey yöneticileri, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri ve aralarında Burcu Esmersoy ile Cemal Can Canseven’in de bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Markanın özel yılbaşı vitrinini ve mağazanın geneline yayılan enstalasyonlarını ilgiyle inceleyen konuklar, Ata Marin Band’in canlı performansı eşliğinde 2024’e coşkulu bir başlangıç yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.