© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

26. Yıla Özel Balo

26. Yıla Özel Balo

Büyük Kolej’in kuruluşunun 26. yılında düzenlenen öğretmenler günü balosunda, okulda 25 yılını dolduran öğretmen ve çalışanlara plaket verildi. Hilton Otel’de düzenlenen baloya, birbirinden şık kıyafetleri ile katılan öğretmenler, aynı zamanda okulun kuruluşunun 26. yılını da kutladılar. Genel Müdür Rumi Doğay tarafından 25 yıldan bu yana Büyük Kolej’e emek veren öğretmen ve personele başarı plaketleri verildi. Ayrıca 20. ve 10. yıllarını dolduran öğretmen ve personele de plaketler verildi. Gecenin sonunda ise Büyük Kolej pastası kesildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.