© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Genç İş Adamları Gençlik Balosunda

Genç İş Adamları Gençlik Balosunda

Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) Gençlik Balosu ve Ödül Töreni, Rixos Otel’de şık bir davetle gerçekleştirildi. Birbirinden şık davetlilerin katıldığı geceye Ankara iş ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri de yoğun ilgi gösterdi.
ANGİAD Başkanı Abdullah Değer konukları kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverlik gösterdi. Davet mini bir kokteylle başladı ve ardından geceye katılan konuklar salondaki yerlerini aldılar. Renkli görüntülerin yaşandığı gecede davete katılan hanımlar şıklıkları ve güzellikleriyle göz kamaştırdılar.Gecenin finalinde ise ANGİAD’a özel olarak hazırlanan pasta başkan ve üyelerle birlikte kesildi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.