© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

ATO’da İklim ve İnsan Zirvesi

ATO’da İklim ve İnsan Zirvesi

Türkiye Vegan ve Sağlıklı Yaşam Turizmi Derneği (TEVSAD) ile Yaşamdan Yana Derneğinin düzenlediği “İklim ve İnsan Zirvesi” büyük ilgi gördü.

 

T.C. Çevre, Şehir ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfının desteğiyle Ankara Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, ödül töreni ve sonrasında panellerle devam etti. Toplantıda toprak, gıda, çölleşme ve insan sağlığı gibi konular ele alınarak toplumda farkındalık yaratmak amaçlandı. TEVSAD Başkanı Şule Atalan ve Yaşamdan Yana Derneği Başkanı Nilgün Engin’in açılış konuşmalarıyla başlayan panelde; TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz ve Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Nurettin Taş konferansın önemini anlatarak konuklara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.