© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ali Koç Ev Sahipliğinde Görkemli Gala

Ali Koç Ev Sahipliğinde Görkemli Gala

Fenerbahçe’nin Kurtuluş Savaşına olan etkilerini hikâye edinen “Zaferin Rengi” filminin İstanbul’daki galası yapıldı.

 Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ile yapımcı ve yönetmen Abdullah Oğuz’un ev sahipliğinde Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen galaya filmin oyuncularının yanı sıra iş, sanat, spor ve medya dünyasıyla cemiyet hayatından pek çok isim katıldı. İki binden fazla konuğun ağırlandığı görkemli gala için AKM Opera katına filmin dekor ve kostümlerinden oluşan özel bir sergi alanı oluşturuldu. Cumhuriyet tarihinin en büyük spor başarılarından biri olarak kabul edilen General Harington Kupası karşılaşmasının Fenerbahçe tarafından kazanılan kupası da ilk kez Fenerbahçe Müzesi’nin dışında galada sergilendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.