© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Atatürk Filmine Muhteşem Gala

Atatürk Filmine Muhteşem Gala

Başrolünde Aras Bulut İynemli’nin oynadığı, “Atatürk 1881-1919” filminin galası İstanbul Atatürk Kültür Merkezinde yapıldı.

Galaya filmin tüm oyuncuları, yapımcıları, yönetmeni ve senaristi ile iş, sanat ve medya dünyasının önde gelen birçok ismi katıldı. Bir dakikalık saygı duruşu ile başlayan etkinlikte konuşma yapan yapımcı Saner Ayar, “İstiklalimiz ve istikbalimiz her zaman kahraman Türk ordusuna emanet. Yaşasın vatan, yaşasın Türkiye Cumhuriyeti!” dedi. Galada; tasarımcı Gamze Kuş’un film için özel olarak tasarladığı kostüm sergisi de yer aldı. Gecede Atatürk, Zübeyde Hanım, Makbule, Madame Corinne ve Miti karakterlerinin giydiği kostümler sergilendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.