© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

ANAÇEV Eğitime Işık Oluyor

ANAÇEV Eğitime Işık Oluyor

ANAÇEV kuruluşunun 16. yıl dönümü kutlamasını tüm üyelerinin ve destek verenlerinin katılımıyla Swissôtel’de gerçekleştirdi. Bugüne kadar birçok öğrenci okutan ve eğitime büyük ölçüde destek sağlayan ANAÇEV’in bu özel gün nedeniyle hazırladığı programda Osmanlı Takıları ve Endemik Çiçek Koleksiyonu’nun el yapımı takıları şık bir defileyle sergilendi.Defileden elde edilen geliri burslu öğrencilerin eğitimine bağışlayan ANAÇEV, vakfa yardımcı olan üyelerine de teşekkür için plaket sundu. Kutlamaya katılan davetliler Türk Sanat Müziği’nin seçkin eserleriyle güzel bir akşam geçirdiler.

 

[nggallery id=571]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.