© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kusursuz Hizmet Anlayışıyla

Kusursuz Hizmet Anlayışıyla

Şehrin merkezinde muhteşem konum, her odanın detayında saklı özel yaklaşım, müşteri memnuniyeti için oluşturulmuş kusursuz hizmet, tüm özellikler Aston Residence’ta…

 

Taksim Meydanı’na yaklaşık 100 metre uzaklıkta, rahatlatıcı atmosferi, zarafeti, ergonomisi ve işlevselliği bir araya getiren standart, superior, deluxe ve suite odaları, şehir manzaralı Roof Barı ve başarılı bir iş görüşmesi için tasarlanmış toplantı salonu ile hem tatil hem de iş amaçlı seyahat eden misafirlere hizmet vermektedir.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.