© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Borusan’dan Yeni BMW 3 Serisi

Borusan’dan Yeni BMW 3 Serisi

Borusan Oto Ankara, BMW’nin yeni 3 serisi otomobillerini Sheraton Otel’de düzenlenen bir lansman partisi ile görücüye çıkarttı. Ankara cemiyet hayatının tanınan birçok ismi BMW’nin yeni serisini görmek için partideki yerini alırken, konuklar şıklıklarıyla adeta birbirleriyle yarıştılar. Levent Güdüllüoğlu’nun organizatörlüğünü üstlendiği gecede Ankara’nın en iyi Dj’leri arasında gösterilen ve Wolfson olarak tanınan Gökhan Bozkurt konuklara müzik şöleni yaşattı. Üstü kapalı araçların örtülerinin açılmasının ardından konuklar araçlara yakından bakma şansı buldular. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden partide ünlü Dj Ozan Doğulu sahne aldı. Sergilediği performans ile konukları büyüleyen Doğulu, geceye katılan davetlilere unutulmaz anlar yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.