© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Erkanlı Monza Residence Fark Yaratıyor

Erkanlı Monza Residence Fark Yaratıyor

Ankara’nın en iyi lokasyonunda tasarımı ile ön planda olan Erkanlı Monza Residence, yüksek standartlı yaşamı, ulaşılabilir rakamlarda sunarak sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Mimarisi ile fark yaratacak Erkanlı Monza Residence’ta sosyal yaşamda ihtiyaç duyduğunuz geniş teraslar, açık-kapalı havuzlar, cafe-barbekü alanları ve daha bir çok şey bir arada. Yüksek standartlara sahip bu yaşam alanında hayal ettiğiniz herşey, hayal edemediğiniz mütavazi fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.