© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bunaltıcı Sıcaklara Fuse Tea Molası

Bunaltıcı Sıcaklara Fuse Tea Molası

İstanbul’un yeni mekanlarından Nef Bebeköy, Coca-Cola’nın yeni buzlu çayı “Fuse Tea”nin tanıtıldığı gecede
birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

Buzlu çay sektörüne “Fuse Tea” ile giriş yapan Coca-Cola, içeceğini yeni açılan Nef Bebeköy’de gerçekleştirdiği lansman partisi ile tanıttı. Kenan Doğulu’nun canlı performansı ile gerçekleşen gecede davetliler rahat ve spor giysileri tercih ettiler. En sevilen parçalarını seslendiren ünlü şarkıcı konuklara unutulmaz anlar yaşatırken kardeşi Ozan Doğulu kendisine eşlik etti. Gecede müziğin yanı sıra lezzet ziyafeti de vardı. Partide Ceylan Çapa, Didem Soydan ve Ferhan İstanbullu ünlü kokteyl uzmanı Ertan Ergin ile bir araya gelerek birbirinden farklı çok özel kokteyller oluşturdular. Kokteyller davetliler tarafından oldukça beğenildi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.