© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Geleneğin Beşinci Yılı

Geleneğin Beşinci Yılı

Bu yıl beşinci kez Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafından gerçekleştirilen“EİB Moda Tasarım Yarışması” İzmir Hilton Otel’inde düzenlendi. Yarışmada birinciliği Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni bu yıl bitiren Nilgün Hepyalçın kazandı. Yoğun ilgi gösterilen defileye iş, cemiyet ve moda dünyasının tanınmış simaları katıldı.  “Şehirli Gözde” temasına uygun olarak hazırlanan defilede 2010 İlkbahar/Yaz Moda Trendleri sergilendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.