© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kazanma Sanatı (9 Aralık 2011)

Kazanma Sanatı (9 Aralık 2011)

Bir zamanlar beyzbol yıldızı olma yolunda ilerleyen Billy Beane (Brad Pitt), sahadaki beklentileri karşılamakta başarısız olunca, azılı rekabete dayalı kişiliğiyle yöneticiliğe yönelmeye karar verir. 2002 sezonuna hazırlanan Billy, bir faciayla karşı karşıya kalır: yöneticiliğini yaptığı küçük çaplı Oakland Athletics, bir kez daha yıldız oyuncusunu büyük takımlara ve muazzam transfer ücretlerine kaptırmıştır; Billy’nin tek seçeneği, takımını yeniden kurmak ve rakip takımların bütçelerinin üçte biriyle rekabete dahil olmaktır. Kazanmaya güdümlü olan Billy, oyunun temel ilkelerine meydan okuyarak sistemle mücadele eder  ve oyunun ötesine geçen yeni bir anlayışa sahip olur.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum(1)

 • blank

  Neslican

  14 Aralık 2011

  Filmi merakla bekliyordum ve IMAX formatıyla da oynayacağını duyunca havalara uçtum.
  Hatta biletler ön satışa çıktığı için inanılmaz keyfim yerinde. http://bit.ly/vjD9xv
  Bir de kamera arkası görüntülerinden gördüğüm kadarıyla cidden Tom Cruise dublör kullanmamış, olayın en sahiciliği burada zaten!
  Paylaşım için teşekkürler.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.