© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bilkent Center’da Film Keyfi!

Bilkent Center’da Film Keyfi!

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım’ın yönettiği Bilkent Center’ın yenilenen sineması, L.O.L oyuncaklarının ilk kez beyazperdeye uyarlandığı L.O.L Sürpriz animasyon filmi gösterimine ev sahipliği yaptı.

Bu sene 20. yılını kutlayan ve sürekli gelişerek bünyesine birçok markayı dahil eden Bilkent Center, fark yarattığı etkinliklerine bir yenisi daha ekledi. Seçkin konuklar, düzenlenen özel kokteylin ardından, yenilenen Prestige Sineması’nda L.O.L Sürpriz filminin tadını çıkardılar.

Bilkent Center Prestige Sinema;  yenilenen fuaye alanı, iç mimarisi, salonları ile konuklardan büyük beğeni topladı. Burada cemiyet hayatının tanınmış simaları ve minikler Punk Boi, Queen Bee ve Vacay Babay adlı oyuncak bebeklerin hikayelerini izleme imkânı bulmuş oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.