© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Makine Hatıraları: Uzay

Makine Hatıraları: Uzay

Medya Sanatçısı Refik Anadol’un son dönem çalışmalarının yer aldığı yeni kişisel sergisi “Makine Hatıraları: Uzay” sanatseverlerle buluştu.

Çalışmalarını NASA’da sürdüren dünyaca ünlü Medya Sanatçısı Refik Anadol’un hayal gücünü zorlayan “Makine Hatırları: Uzay” isimli yeni sergisi Pilevneli Gallery’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Kültür A.Ş.’nin desteği ile Pilevneli Gallery’de düzenlenen yeni medya görsellerinin sunulduğu sergi, “Hatıralar” ve “Düşler” başlıklı iki bölümden oluşuyor. İlk bölümde Refik Anadol’un yapay zeka yardımı ile görsel verileri topladığı bir dizi dinamik veri tablosu yer alırken ikinci bölüm ise üç boyutlu veri heykelleri ve mekânla bütünleşik bir yapay zekâ enstalasyonundan oluşuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.