© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

LEONARDO DA VINCI Sergisi Yeniden İstanbul’da!

LEONARDO DA VINCI Sergisi Yeniden İstanbul’da!

METRO Group Asset Management tarafından İtalya’dan getirtilen, Leonardo Da Vinci’nin orijinal çizimlerinden yola çıkılarak tasarlanan ve çoğu gerçek ebatlarda interaktif replikalardan oluşan “Leonardo Da Vinci: Zamanın ötesinden icatlar sergisi”, 16 Eylül-5 Aralık tarihleri arasında METRO Group Asset Management’ın yönetimini yaptığı 6 AVM’de sergilenecek. “Leonardo Da Vinci: Zamanın Ötesinden İcatlar” sergisi, ziyaretçilerini sanatçının bambaşka bir yönüyle, mühendislik dehasıyla da tanıştıracak. “Leonardo Da Vinci: Zamanın Ötesinden İcatlar” sergisi, 25 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında M1 Merkez Kartal Alışveriş Merkezi’nde ücretsiz olarak gezilebilecek.

 

[nggallery id=794]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.