© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

KÜLTÜR SANAT

KÜLTÜR SANAT

PARTI:

Cenk Erdem”Psycho Disco” Parti

70’ler, 80’ler, 90’lar ve günümüzün en iyi disko hitlerini bir araya getirdiği “Psycho Disco” albümü yayınlandığından beri disko partileriyle Dj kabinine geçen Cenk Erdem, yeni yılda 10 Ocak ve 24 Ocak tarihlerinde Taksim Mono’da , disko tadında muhteşem partiler yapacak…

Tarih: 20 Ocak 2012

Yer: Mono-İstanbul

KONSER:

ANKARA:

Model

Hüznü ve eğlenceyi farklı bir tarzla yorumlayan müzik grubu Model, Ankara’da sevenleriyle buluşuyor.

Tarih: 27 Ocak 2012

Yer: Jolly Joker-Ankara

İSTANBUL:

Oi Va Voi

Londralı altı genç müzisyen, kimlik arayışları doğrultusunda ortaya çıkarttıkları albümleri ile büyük ses getirmiş hatta daha albümleri yayınlanmadan BBC Radio 3 World Music Boundry Crossing ve Listener kategorilerinde ödül almış bu grup 6 Ocak’ta İstanbul’da. Dünyaca ünlü bu grubu mutlaka dinleyin.

Tarih: 6 Ocak 2012

Yer: Babylon-İstanbul

İZMİR:

Sıla

Türk pop müziğine yön veren isim Sıla İzmir Ooze Venue’de çok özel bir konser vermeye hazırlanıyor. Muhteşem şarkılarını muhteşem sesiyle yorumlayan Sıla’yı sakın kaçırmayın.

Tarih: 20 Ocak 2012

Yer: Ooze Venue-İzmir

SERGİ:

Erdal Duman- Kamuflajı gördün mü?

Erdal Duman oluşturduğu heykellerde herkesten farklı olarak ahşap ve metal çubuklar kullanarak eserini oluşturuyor. Bu özel sergide metal çubuklar ve neon boyalar kullanılarak oluşturulmuş muazzam güzellikte bir sergi. Farkını ortaya koyan Erdal Duman’ın sergisini 6 Ocak 1 Şubat tarikleri arasında Siyah Beyaz Sanat Galerisi’nde gezebilirsiniz.

Tarih: 6 Ocak – 1 Şubat 2012

Yer: Siyah Beyaz Sanat Galerisi-Ankara

 

ALBÜM

Pink Martini ve Saori Yuki “1969”

Pink Martini ve efsanevi Japon sanatçı Saori Yuki harika bir albüm oluşturdu. Fransızca, Japonca ve İngilizce olmak üzere 12 şarkı bulunan albümde birçok ünlü şarkıya yer verilmiş.  Pasion Turca’nın Türkiye’ye armağanı Pink Martini’nin ünlü yıldız Saori Yuki ile bu sımsıcak işbirliği EMI Müzik Türkiye etiketiyle tüm müzik marketlerde.

[nggallery id=812]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.