© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Pink Martini Ankara’yı Coşturdu

Pink Martini Ankara’yı Coşturdu

26’ıncı Uluslararası İzmir Film Festivali kapsamında Ankara’ya gelen Pink Martini Başkentli müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

ODTÜ’nün Vişnelik tesislerinde gerçekleşen konsere sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Açık havada yapılan konser için erken saatte gelen konuklar kapıların açılmasıyla sahne önünü doldurdu. Konsere ünlü “Amado mio” adlı parçalarıyla başlayan grup seslendirdiği Türkçe parçalarıyla da seyircilerin takdirini kazandı. Konaklama tercihlerini J.W Marriott Otel olarak kullanan grup seyircilere kolay unutamayacakları bir konser verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.