© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

kültür-sanat haziran

kültür-sanat haziran

Konser-Ankara

Zaz, Yeniden Türkiye’de!

Efes Pilsen sponsorluğunda ülkemizde konser verecek olan Zaz ikinci defa hayranlarıyla buluşacak. Unutulmaz sanatçı Edith Piaf’a benzer ses tonuyla ülkemizde de hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan Zaz’ı yeniden dinleme şansını kaçırmayın.

 

Yer: ODTÜ MD Vişnelik, Ankara

Tarih: 30 Haziran 2012

 

Konser-İzmir

Bob Sinclar

17 yaşında hip-hop ve funk müzik tarzlarıyla Chris The French Kiss takma adıyla Dj’lik yolculuğuna başlayan Bob Sinclar İzmir’de konser vermeye hazırlanıyor. House müziğinin meraklılarının bu muhteşem performansı kaçırmamalarını tavsiye ederiz.

 

Yer: Babylon Aya Yorgi, İzmir

Tarih: 30 Haziran 2012

 

Konser-İstanbul 

Olmeca Golden Nights: Pitbull

“I Know You Want Me” adlı parçasıyla müzik listelerinde uzunca bir süre en üst sırada yer alan Pitbull, İstanbul’da hayranlarıyla buluşacak. Dans müziğinin fenomeni haline dönüşen Pitbull konseri öncesinde sahneye çıkacak birbirinden ünlü Dj ve sanatçılar ile unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.

 

Yer: Küçükçiftlik Park, İstanbul

Tarih: 30 Haziran 2012

 

Sergi-Ankara

Vadideki Kuş

Demet Sancak Topaloğlu’nun Kuş Dili “Vadide Kış” adlı beşinci kişisel sergisi sanatseverlerle buluşuyor.

 

Yer: Siyah Beyaz, Ankara

Tarih: 1-30 Haziran 2012

Sergi-İstanbul

Aşk – Öfke

Server Demirtaş Aşk-Öfke adını taşıyan kinetik heykeller sergisi Çağla Cabaoğlu Gallery 2’de sizlerle… Bu özel sergiyi kaçırmayın…

 

Yer: Çağla Cabaoğlu Gallery 2, İstanbul

Tarih: 29 Mayıs- 25 Haziran 2012

 

[nggallery id=1374].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.