© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Gordion’da Fatih Erkoç Rüzgarı

Gordion’da Fatih Erkoç Rüzgarı

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Fatih Erkoç, sıkça düzenlediği etkinliklerle adından söz ettiren Gordion AVM’de Başkentli sevenleriyle buluştu.

Ankara’nın yenilikçi alışveriş merkezi Gordion, Fatih Erkoç’un akustik performansı ile yoğun ilgi gördü.
Muhteşem sesi ve eğlenceli tavırlarıyla Ankaralı müzik severlere seslenen ünlü sanatçıyı izlemek için gelen Başkentililer Erkoç’un şarkılarıyla zaman zaman keyifli zaman zaman da duygulu anlar yaşadılar. Ankara’da olmaktan çok mutlu olduğunu dile getiren Erkoç, Gordion AVM’ye de Ankaralı dinleyicileriyle buluşma fırsatı sağladığı için teşekkür etti ve tekrar görüşmeyi diledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.