© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Burcu Esmersoy Açılışa Renk Kattı

Burcu Esmersoy Açılışa Renk Kattı

Türkiye’de ilk kez stylisti ile birlikte bir moda projesinde yer alan Burcu Esmersoy, Gordion AVM Twist mağazasında farkını ortaya koymak isteyen Twister’lar ile bir araya geldi.

Ankara’da alışverişe yeni bir boyut kazandıran Gordion AVM’de yer alan Twist mağazasında gerçekleşen etkinliğe modaseverler büyük ilgi gösterdi. Burcu Esmersoy ve başarılı stylist Mert Aslan’ın katılımıyla gerçekleşen açılışa başkentli modaseverlerin ilgisi oldukça yoğun oldu. Giyim tarzıyla büyük beğeni toplayan Burcu Esmersoy ve başarılı stylist Mert Aslan hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.