© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yenilikçi ve Dinamik Kadrosuyla HUFEDER

Yenilikçi ve Dinamik Kadrosuyla HUFEDER

Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği Başkan Yardımcısı Av. Andaç Bora Erdoğan; genç, dinamik ve yenilikçi kadrosuyla derneğin, çalışma alanlarını genişletmek ve kulübe daha etkin hizmet vermek amacıyla, yeni üyelerini beklediğini ifade ediyor.

İki yıl önce kurulan Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği, Fenerbahçe Spor Kulübünün resmî olarak tanıdığı tek hukukçu derneği unvanıyla faaliyetlerine başlamıştır.

Özellikle son yıllarda yaşanan olaylar, Fenerbahçe Spor Kulübüne karşı yürütülen algı operasyonları, yeni kumpas girişimi ihtimallerine dair düşüncelerin taraftarlar arasında yaygınlaşması üzerine camiada muhteşem bir kenetlenme örneği meydana gelmişti. Bu bağlamda Fenerbahçe Spor Kulübüne yönelik haksız ve mesnetsiz ithamların, algı operasyonlarının, karalama kampanyalarının, küfür ve hakaret gibi spor ahlakına uymayan eylemlerin göz ardı edilmesi ve özellikle rakiplere tanınan sınırsız avantajlara karşılık camianın tepkisiz kalması beklenemezdi. Nitekim öyle de oldu; yapılan haksızlıkların hukuki düzlemde karşısında durabilmek ve aynı zamanda kulübe destek olmak amacıyla Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği kuruldu.

Kuruluş aşamasında ve kurulduktan sonra, derneğe kamuoyundan ve sosyal medyadan çok güzel ve olumlu tepkiler gelmiştir. Derneğin Twitter, Instagram, Linkedln, Youtube, Telegram ve Whatsapp grupları başta olmak üzere birçok sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Derneğin Twitter hesabı, Fenerbahçe taraftarının ilgisi ve desteği ile onaylı hesaplar arasına katılarak, Türkiye’nin ilk mavi tik alan spor derneği hesabı olmuştur ve elli binin üzerinde takipçisi vardır.

Güçlü bir sinerji yaratmak isteyen Hukukçu Fenerbahçeliler Derneğinin genç ve dinamik üyeleriyle  tecrübeli üyeleri, yeni bir oluşum içerisine girerek yeniden harekete geçtiler. Olağanüstü Genel Kurulda başkan seçilen Av. Ali Alper Alpoğlu; çalışmalara hız kazandırarak, derneğin birçok kurulunu  harekete geçirdi. Başkan Ali Alper Alpoğlu ve Başkan Yardımcısı Andaç Bora Erdoğan, dernek kurullarıyla Fenerbahçe Spor Kulübünün kurulları arasında senkronizasyonu sağlayarak çalışmalarını kulüp ile iş birliği içinde yürütmektedir. Bu amaçla derneğimiz birçok eğitim seminerine, yardım kampanyalarına ve sosyal sorumluluk projesine öncülük etmiştir. 

Yenilikçi, genç ve dinamik kadrosuyla kurulan Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği, kuruluş amaçları doğrultusunda faaliyetlerini gerçekleştirmek, çalışma alanlarını genişletmek ve neticede Fenerbahçe Spor Kulübüne daha etkin hizmet vermek amacıyla yeni üyelerini beklemektedir. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.