© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Niens Mobilya Kalite Yaşam Tarzıdır

Niens Mobilya Kalite Yaşam Tarzıdır

Sektöre yön veren uzman ekibiyle hem yurt içinde hem yurt dışında toptan ve perakende satışları yapan Niens Mobilya’nın kurucusu Halil İbrahim Erol; firmanın başarısını, verdikleri hizmetleri ve kalite anlayışlarını MAG Okurlarına anlatıyor…

Mobilya denince akla ilk gelen firmalardan birisi Niens Mobilya. Peki, firmanın kuruluşuna da değinerek başarısının altında yatanları anlatır mısınız?

Firmamız 2013 yılında Ankara’nın Altındağ ilçesinde 200 metrekarelik bir mağazayla sektöre hızlı ve başarılı bir giriş yapmış ve Ankaralılara merhaba demiştir. Niens Mobilya ailesi olarak iş disiplinine inanan ekip arkadaşlarımızla omuz omuza başarıya giden yolda hep birlikte hareket ediyoruz. Bizler Niens Mobilya çalışanları olarak en

alt kademeden en üst kademeye kadar çözüm odaklı, aidiyet

duygusunu işine yansıtan kocaman bir aileyiz. Tabii ki, başarıya koşmak için hayallerimize ve hedeflerimize her geçen gün daha da yaklaşıyor olmanın heyecanını paylaşıyoruz.

Verdiğiniz hizmetler neler?

Niens Mobilya olarak Ankara’da uzun yıllar sonra toptan mobilya satışında konsept set çıkaran tek firmayız. Yatak odası, yemek odası, salon takımları, oturma grupları, köşe takımları ve metal üzerine üretim yapan bir firmayız. Bunların dışında; proje iç mimarlık ve aynı zamanda inşaat sektöründe de yer alıyoruz.

Üretimlerinizi nerede yapıyorsunuz? Ürün yelpazeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Üretimimizi Ankara Akyurt ilçesinde 12.000 m2 fabrika kapalı alanımızla ve 6.000 m2 showroom alanımızla sürdürmekteyiz. Yaklaşık bir ay içerinde 5.000 m2 kapalı ek alan ilave edilerek 23.000 m2’ye çıkarılacak hizmet alanımızla büyüme hedeflerimiz daha da yükseğe çıkacaktır. 

Anlaşmalı kurumlarla iş birlikleriniz oluyor. Bundan biraz bahseder misiniz?

Türkiye’nin elli dokuz ilinde bayisi bulunan Niens Mobilya olarak bütün Avrupa ülkelerine toptan ve perakende satış yapmaktayız. Tüketicimiz hem sosyal medya olsun hem internet sitemiz aracılığıyla, ayrıca illerde bulunan bayilerimiz üzerinden rahatlıkla ürünlerimize ulaşabilir ve detaylı inceleme şansı yakalar.

Kalite ve müşteri memnuniyeti noktasında hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Temiz, düzenli ve standartlara uygun bir çalışma ortamını sürekli kılmak; kaynağı gerektiği miktarda, doğru zamanda, doğru biçimde kullanmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedeflere ulaşmamız, müşteri gereksinim ve beklentilerini karşılayacak, yüksek kalitede, uzun ömürlü projelerle değer yaratmamıza yardımcı olmaktadır. Kalite politikamız bu bileşenler üzerine kurulmuştur. Bize göre kalite, ulaşılması gereken bir hedefin ötesinde, tamamen bir yaşam tarzıdır. Bu anlayış üzerinde yükselirken, kalite ve hedeflerimize ulaşmak için her zaman en iyi çözüm ortakları, tedarikçiler ve çalışanlar ile iş birliği yapıyoruz. Bu özel “kalite anlayışını” üretim ve sonrasında da, daima yaşatmayı ilke edinen Niens Mobilya, mükemmellik yolculuğuna başlamış şirketlere verilen örneklerden biridir.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.