© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mutluluk Veren Ürünler Jera Design

Mutluluk Veren Ürünler Jera Design

Tasarım ruhunun küçük yaşlarından itibaren var olduğunu belirten Jera Design kurucusu Başak Demir Kutludoğmuş; markasının motivasyonunu, ürün yelpazesini ve hedeflerini anlatıyor…

Öncelikle kendinizden bahseder misiniz? 

1997 yılında İstanbul’da doğdum. Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme mezunuyum; fakat küçük yaşlardan beri hep tasarım ve dekorasyon ruhu yüksek zevklere sahip biriydim. Jera Design’ın çıkış hikâyesi de ev dekorasyonundan geçiyor. İki sene önce ailemin evini dekore ederken, benim odamda ve bahçe grubunda Jera Design’ın kumaşlarını kullandık. Sonrasında çanta yapma fikri doğdu. Bunun yanında, kişiselleştirilmiş ürünleri çok severim; bu düşünceyi kumaşlarla birleştirince ortaya çok özel bir ürün çıktı. Müşterimize geniş kumaş yelpazemizle, ürünü kişiselleştirme seçeneği sunuyoruz. Yani özetle Jera Design ürünlerine sahipseniz, farklı ve size özel bir ürününüz var demektir.

Jera Design hangi motivasyonla yola çıktı, misyonu nedir?

Jera Design bir dekorasyon ve kişiye özel tasarım fikrinden ortaya çıkmıştır. İnsana pozitif enerji veren mekânları, ürünleri, desenleri hayatımın her alanında yaşamayı ve yaşatmayı severim. Jera Design ürünlerinin mutluluk veren, pozitif bir enerjisi olduğuna inanıyorum ve bunu tasarımlarımla sizlere geniş yelpazede sunuyorum.

Ürün yelpazenizde neler yer alıyor?

Voyage bag, clutch, makyaj çantası mevcut. Bu ürünleri tasarlarken de kullanışlı ve çok amaçlı ürünler olmasına dikkat ettim. Örneğin; voyage bag ürünümüz seyahatlerde el bagajı ve plaj çantası olarak kullanılabilir, bunun yanı sıra katlanabilir ve özel kesesiyle bavulunuzda da yer kaplamayacak portatif özelliğe sahiptir.

Tasarımlarınızda öncelikleriniz neler?

A’dan Z’ye hayatımın her alanında çok detaycı bir yapım var. Bunu da işime yansıtıyorum. Kumaş, astar, fermuar ve nakışla mükemmel bir renk kombinasyonu oluşturarak süreci tamamlıyoruz. Kumaş ve aksesuarların yüksek işçilikle birleşmesini sağlıyoruz. Ürünlerimizi özenle ve sevgiyle müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Üretim süreciniz nasıl ilerliyor? Hangi materyalleri kullanıyorsunuz? 

Müşterimizin karar aşamasından sonra atölyemizde kumaşlar nakışa alınıyor, ardından çanta haline geliyor ve sonrasında paketleme işlemi ile tedarik aşaması gerçekleşiyor.

Gelecek planlarınızda neler var?

Gelecekte, ürün yelpazemizi genişletmeyi; giyim ve aksesuar kategorilerimizi müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyorum. İlerleyen zamanlarda Jera Design markasının dünya çapında bir marka değeri olacağına eminiz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.