© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Petek Ertüre

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Petek Ertüre

Günümüzün en popüler kadınlarından, başarılı ve güzel Petek Ertüre’nin yılbaşı sofrasına konuk olduk. Ertüre ile sarayların ve sofraların seçkin markalarını buluşturan Sırma Home’da muhteşem bir çekim gerçekleştirdik. Çocuksu halleri, sevimli gülüşü, pozitif enerjisi ve samimiyetiyle hem kendisi hem ekibimiz için oldukça keyifli bir çekim oldu.

 

Yeni yıl sizin için ne ifade ediyor?
Yeni yıl benim için yeni umutlar, yeni hikayeler, yeni işler ve her şeyden önemlisi de elde ettiğim yepyeni deneyim ve vizyonumla daha keyifli geçecek bir yıl demek.

 

Yılbaşı için özel gelenekleriniz var mı?
Biz oldukça gelenek ve göreneklerine düşkün bir aileyiz, çok ekstra bir durum olmadıkça tüm aile bir araya gelip, keyifli bir yılbaşı yemeği yeriz, annem bizler için kusursuz bir sofra hazırlar. Kalabalık ve mutlu bir aile olmanın değeri paha biçilmezdir bence.

 

Unutamadığınız çok özel bir yılbaşı anınız var mı?
Benim için her yılbaşı çok özel diyebilirim, her yıl içimi küçük bir kız çocuğu gibi değişik bir heyecan kaplıyor. Yeni yıl, yeni umutlar.

 

Yılbaşı sofrasında olmazsa olmaz dediğiniz ya da şunu çok severim dediğiniz bir şey var mı?
Gerek yılbaşı sofrasında gerekse de günlük evimizde kurulan sofralarda görsellik benim için çok önemlidir. Masa usule uygun şekilde kurulmuş olmalıdır.

 

2012’ye nerede ve nasıl girmeyi planlıyorsunuz?
Öncelikle bir aile yemeğinin ardından, genelde sevgilimle birlikte spontane gelişen bir program ile yılbaşına gireriz, böylesi çok daha heyecanlı oluyor.

 

2012 için dilekleriniz neler?
Ocak ayında çıkacak kitabımın ardından, ikinci kitabımın hazırlıklarına çoktan başladım bile. Ardından da iyi bir ekip ile güzel bir film çekeceğim. Yeni oluşumlar içerisindeyim ve 2012 verimli işlerle dolu bir yıl olacak benim için. Aşk, sağlık, huzur ve barış dolu bir yıl diliyorum herkes ve kendim için de tabii ki.

 

Masanızın ismi, konsepti ne olsun?
Pembe düşler olsun. Romantik ve nostaljik bir hava yaratmak isterim. Pastel renklerin hakimiyetinde, güzel peçeteler, yılbaşı sofralarının olmazsa olmazı mumlar. Ben de soframda bol miktarda mum kullanacağım. Kristal ve cam eşyalarla birlikte de daha ışıl ışıl, şıkır şıkır bir sofra yaratmayı planlıyorum. Yapay çiçekler yerine, canlı bitki tercih ediyorum sofrada.Masamın en önemli dekorlarından birisi de peçeteler olacak. Peçetemi genelde servislerime ya da masa örtüme uygun renkte seçerim. Şık bir katlama tekniği ve peçete bileziği de olmazsa olmazlar arasındadır. Ama görüntünün de ötesinde yemeklerin lezzeti sanırım en önemli etken, biz damak tadına düşkün insanlar için.

 

[nggallery id=752]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.