© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Meltem Bengi

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Meltem Bengi

Nar Koleksiyon’un zarif sahibesi Meltem Bengi, Herend yemek takımları ve İstanbul Beyoğlu Olgunlaşma Enstitüsü tarafından hazırlanan masa örtüleriyle, zarif ve göz alıcı iki farklı sofrayla sizlerle…

 

Yeni yıl sizin için ne ifade ediyor?
Yeni yıl, yeni bir başlangıcı, yeni umutları, yeni heyecanları, yeni sınavları, yeni öğretileri, yeni arkadaşlıkları, belki dostlukları, bilinmeyenleri, güzellikleri yeni bir enerjiyi temsil ediyor benim için.

 

Yılbaşı için özel gelenekleriniz var mı?
Yeni yıla sevdiklerimle ve olabildiğince coşkulu girmek isterim. En önemli geleneğimiz ailece saat tam 12’de birbirimize sarılarak yeni yılı karşılamaktır. Geçen sene bir gelenek başlattık bunu da sürdürmeyi arzu ediyoruz. Her yıl için ailecek bir ağaç dikiyoruz. Ağaç süslemeyi severim fakat işimin en yoğun olduğu döneme denk gelmesi sebebiyle her yıl ağacımızı süsleyemiyoruz.

 

Unutamadığınız çok özel bir yılbaşı anınız var mı?  
Unutamadığım iki yılbaşı var. Birincisi eşimle nişanlı olduğumuz zaman birlikte geçirdiğimiz ilk yeni yıl kutlamamızdı. Diğeri ise ailemin ve kardeşlerimin de bizimle beraber oldukları bir yılbaşı kutlamamızdı. O gün aramıza küçük kızımız Alya’mızın katılacağını öğrenmiştik. Çifte mutlulukla yeni yılı karşılamıştık.

 

Yılbaşı sofrasında olmazsa olmaz dediğiniz ya da şunu çok severim dediğiniz bir şey var mı?
Her zaman olduğu gibi her şeyiyle, örtüsü ve aksesuarlarıyla özenle hazırlanmış bir sofra olması gerekiyor… Çok lezzetli pişirilmiş bir hindi ama hepsinden önemlisi sofra başında sevdiklerimizle oturuyor olabilmek ve gönlümüzü ısıtan sohbetler yapabilmek.

 

2012’ye nerede ve nasıl girmeyi planlıyorsunuz?
Hayatımı planlamaktan hoşlanmıyorum. Bir ay çok uzun bir süre. Biz anlık yaşamayı seven bir aileyiz.Yeni yıla coşkuyla ve sevdiklerimle girmeyi istiyorum.Öyle de olacağına inanıyorum.

 

2012 için dilekleriniz neler?
Sevgi diliyorum. Bol bol sevgi, anlayış, hoşgörü, sabır, sükunet, bolluk ve bereket diliyorum. En önemlisi tüm evren için barış diliyorum.

 

[nggallery id=751]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.