© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Ece Kıral

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Ece Kıral

Muhteşem tasarımlarıyla büyüleyici güzelliğe sahip Kıral Mobilya’nın sahibi Ece Kıral’ın evine konuk olduk. Çok özel yılbaşı sofrasını bizlerle paylaşan Ece Kıral ile özel bir röportaj gerçekleştirdik. Sempatik tavırlarıyla bizleri büyüleyen Ece Kıral hem cevapları hem masasıyla sizleri de büyüleyecek…

 

Yeni yıl sizin icin ne ifade ediyor?
Yeni yıl yeni ümitler demek. Geçen her yılın ardından iyisiyle kötüsüyle yaşananlar yeni yılla beraber daha da iyiye gitmeli… Yeni yıl benim için hep daha iyiyi ifade ediyor.

 

Yılbaşı için özel gelenekleriniz var mı?
Muhakkak her yıl yılbaşı ağacımı hiç değişiklik yapmadan süslerim, bu benim ve çocuklarımın bir klasiği oldu. Yılbaşı gecesi tüm aile beraber yemek yeriz ve ardından varsa herkes kendi programına gider.

 

Unutamadığınız çok özel bir yılbaşı anınız var mı?
Paris’te geçirdiğim bir yılı unutamam. Gece taksi bulamayıp saatlerce ayağımda topuklu ayakkabı ve üzerimde dev bir kürkle yürüdüğüm o yılı hiç unutamıyorum…

 

Yılbaşı sofrasında olmazsa olmaz dediğiniz ya da bunu çok severim dediğiniz bir şey var mı?
Hindi hiç sevmediğim için şarapla marina edilmiş ve çok iyi pişirilmiş güzel bir et yemeği yanında içli pilav tercih ederim. Yılbaşı gecesi bol meyve, kuru yemiş ve cevizli tatlı sucuk gece boyunca masada bulunsun isterim.

 

2012’ye nerede ve nasıl girmeyi planlıyorsunuz?
Daha çok kesinleşmedi ama büyük bir ihtimalle ailecek Beyrut’ta olacağız.

 

2012 için dilekleriniz neler?
Öncelikle tüm aileme ve kendime sağlık ve huzur diliyorum. Ülkem için de terörün son bulmasını, doğal afetlerin yaşanmamasını, ekonomide de rahatlama diliyorum…

 

Masanızın ismi, konsepti ne olsun?
Masamın ismi “KIRAL’ın sofrası” olsun aynı soyadım gibi…
Herkese bereketli bir yıl diliyorum, MAG ailesine de teşekkür ediyorum…

 

[nggallery id=747]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.