© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Derya Atalay

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Derya Atalay

Tasarım ve organizasyon işleri yapan başarılı ve Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Derya Atalay’a yılbaşı sorularımızı yönelttik. Samimiyetle cevapladığı sorularla Hiref Mağazası’nda hazırladığı yılbaşı sofrası sizler için MAG sayfalarında…

 

Yeni yıl sizin için ne ifade ediyor?
Her yeni yıl bir başka güzel benim için yeni başlangıçlar, yeni hedefler ve yeni dilekler demek.

 

Yılbaşı için özel gelenekleriniz var mı?
Yeni yıl için özel geleneklerimiz yok, kızım istediği için Çam Ağacı süslüyoruz, ailece bir arada olmaya özen gösteriyoruz eğer birlikte değilsek birbirimizi arayıp, geceyi paylaşıyoruz, birbirimize ufak da olsa sembolik hediyeler alıyoruz.

 

Unutamadıgınız çok özel bir yılbaşı anınız var mı?
Benim için sevdiklerimle geçirdiğim her yeni yıl gecesi unutulmazdır, bütün yeni yıl geceleri değişik ve farklı anılarla doludur, fakat çocukluğumda kutladığım yeni yıl gecelerinin anlamı ve değeri her zaman için daha farklı ve özel olmuştur benim için.

 

Yılbaşı sofrasında olmazsa olmaz dediğiniz ya da şunu çok severim dediğiniz bir şey var mı?
Yılbaşı sofrasında benim için olmazsa olmaz olan şey kesinlikle çok güzel süslenmiş bir yeni yıl pastasıdır…

 

2012’ye nerede ve nasıl girmeyi planlıyorsunuz?
2012 yılına çok sevdiğim birkaç arkadaşımla birlikte yurt dışında girmeyi planlıyorum, Paris olabilir…

 

2012 için dilekleriniz…
2012 yılının öncelikle herkese sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum. Kendim içinse, sevdiklerimle ve canım, her şeyim kızım Zeynep’le, sağlıklı ve huzurlu bir yıl diliyorum…

 

Masanızın ismi, konsepti ne olsun?
Kültürel mirasımızdan esinlenerek yapılmış çok degerli özel koleksiyonlardan, motiflerin, abdan ve bakır parçaların kullanıldıgı karma bir yeni yıl sofrası hazırladık, adı “Osmanlı Saray Sofraları” olsun..

 

[nggallery id=744]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.