© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Modern Şık Estetik Lily Design

Modern Şık Estetik Lily Design

Lily Design’ın kurucusu Hasan Bilgiç; modern dokunuşlar ve farklı tasarımlar anlayışını benimsediği, kullanıcı istek ve beklentilerini ön planda tutarak ıslak hacim ve antre tasarımını gerçekleştirdiği Beşevler Konut Projesi’nin detayları hakkında bilgi veriyor… 

Yenilikçi, modern ve ergonomik çalışma felsefemizi, tüm projelerimizde olduğu gibi bu projemizde de önceliklerimiz arasında yer verdik. 

Islak hacimler günün tüm yorgunluğunu ve stresini attığımız en özel alanlardır. Bu nedenle ıslak hacimler ferah ve şık olmanın yanı sıra işlevsel de olmalıdır. Beşevler Konut Projesi’nde bu detaylar ve müşterimizin ihtiyaçları dikkate alınarak özel bir çalışma ortaya çıkardık. Bu alanı tasarlarken dikkate aldığımız bir diğer unsur da malzeme seçimleridir. Projemizde dünyaca ünlü armatür, seramik ve vitrifiye markalarını tercih ettik. Mekânın ışıklandırılması için de tasarıma uygun, özel ürünler seçtik. Duş alanında sürgülü veya menteşeli duş kabini anlayışından uzaklaşıp açık cam panel kullandık. Ayrıca boyalı ahşap ve paslanmaz metal ürün uygulamalarıyla da mekânda bütünlük sağladık. 

Tasarımda ön planda tutulan modernlik ve şıklık, antre bölümümüzde devam etti. Portmanto ve dresuarımızda aynı renk ve dokuda mobilyalar tercih ederek ortamda bir uyum sağladık. Mekânın giriş bölümüyle oda giriş bölümlerini ayırmak için özel ahşap boyalı bombe kasa kullandık. Mekâna uygun aksesuarlarımızla birlikte özgün, şık ve ergonomik bir proje ortaya çıkardık.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.