© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mejje Özgür ve Şık Kadınlar

Mejje Özgür ve Şık Kadınlar

İnsan anatomisinin ergonomi üzerine kurulu olduğunu ve markası ile hem seksi hem rahat olunabileceğini tüm kadınlara gösterme hedefiyle macerasına devam eden Mejje’nin kurucusu Melisa Oral, ürün yelpazesini ve tasarım felsefesini MAG Okurları için açıklıyor.

Kendinizi biraz tanıtır mısınız? Modaya olan ilginiz nasıl başladı?

1991 Ankara doğumluyum. Atılım Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunuyum. Ürün tasarımı okumama rağmen moda tasarım dalına ilgim hep vardı. Hayallerimin peşinden gitmek için; idealleri olan, uluslararası marka olmayı hedefleyen Mejje’yi kurdum.

Peki, markanızın kuruluş gayesi nedir?

Mejje’nin varoluş yolunda, kendi tarzımı yansıtacak parçalar üretmeyi hedefledim. Dışarda bulmakta zorlandığım, basit ama şık modelleri üretebileceğime ve bu tarz bir markayı yaratabileceğime inandım. “Hem şık hem spor olmak neden mümkün olmasın?” dediğim noktada Mejje doğdu.

Ürün yelpazenizde neler yer alıyor? Tarzınızı nasıl tanımlıyorsunuz?

Ürün yelpazemiz temel ürünlerden başlayıp tişört, sweatshirt’ten, ipek kumaşlarla tasarlanmış minimal abiyelere kadar uzanıyor. Aslında ürün çeşidimiz tam olarak markamızın tarzını yansıtıyor. “Pretty Strong Women” mottosuyla, tek başına iddialı görünen her bir parçamızı dilediğiniz gibi eşleyerek ister spor şık, ister davete uygun ağırlıkta kullanabilirsiniz.

Mejje kullanıcılarını, sizi tercih edenleri nasıl tanımlıyorsunuz?

Mejje’yi tercih edenler; renklere ve kendine güvenen, özgür, şık olmayı seven ama rahatına da düşkün kadınlardır diyebiliriz. Ürünlerimizin en güzel yanı, sabah kahve içmeye gittiğiniz kombinle akşam herhangi bir davete katılabilecek şıklığa sahip olabilmek. Mejje’nin ruhunda özgür, rahat ve şık kadınlar var.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.