© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Irmak Ünal Tatil Planlarını Anlattı

Irmak Ünal Tatil Planlarını Anlattı

Çocuklarıyla birlikte Bali’ye yerleşen ve sosyal medya paylaşımlarıyla takipçilerine enerji veren güzel oyuncu Irmak Ünal, tatil planlarını MAG Okurlarına özel yanıtladı.

Bu yaz tatil planlarınız neler?

Bu yaz ülkemizde üç hafta geçireceğiz. Özlediğimiz ailemizi, arkadaşlarımızı görüp hasret gidereceğiz. Ayrıca denize girmek için de sabırsızlanıyoruz. Okyanusun keyfi ayrı ama Ege ve Akdeniz’de denize girmek apayrı bir keyif.

Unutamadığınız tatil anısı nedir?

Bütün tatillerim benim için çok değerli. Aklıma ilk gelenlerden: En yakın arkadaşlarımdan Zeynep ile Maldivlere ulaşıp, on gün geçireceğimiz adaya ayak bastığımızda etrafta kimsecikler yoktu. Saat çok erkendi, sabahın huzuru ve muhteşem bir sessizlik hâkimdi. Bembeyaz kumlar, kristal gibi turkuaz sular aklımızı başımızdan almıştı. Sanırım bu kadar nefes kesici olabileceğini tahmin etmemiştik. Zeynep bana döndü ve “Irmak bence anneni falan ara, ölmüş ve cennete gelmiş olabiliriz. Emin olalım ölmediğimize.” demişti. Bunu hatırladığım zaman hep gülümserim.

Tatile dair hayalleriniz neler?

Ben fazla sakinlik sevmiyorum. Benim için tatil hem eğlence, dans, müzik hem dinlenme, tazelenme ve kendime dönmeyi aynı anda yapabileceğim yerleri keşfetmek. O yüzden hayalim, hem eğlenmek hem dinlenmeyi başarabilmek.

Türkiye’de ve dünyada en sevdiğiniz tatil yerleri nereler?

Türkiye’de görmediğim yerler var halen ama benim için Bodrum ve Çeşme çok değerli. Dünyada keşfedecek çok yer var tabii ama şu ana kadar gittiğim yerler içinde  Miami, Los Angeles ve Londra “en”lerim.

Bu yılki tatil bavul favorileriniz?

Bali’den gayet boş bir bavulla dönüyorum Türkiye’ye. Oradan getirmek istediğim çok şey var çünkü; ama olmazsa olmazlarım, doğal cilt bakımı ürünlerim, spor kıyafetlerim ve arkadaşlarıma aldığım dream catcher’lar diyebilirim. Bikini alışverişimi bile Türkiye’de yapıyorum. Favori markalarım gibisi yok…

Zaman geçirmekten en çok keyif aldığınız tatil partnerleriniz kimler?

Kesinlikle çocuklarım benim en favori seyahat partnerlerim. Onlarla dünyayı keşfetmeye bayılıyorum. Annem ve en iyi arkadaşlarım Gözde, Zeynep ve Burcu da seyahat etmeye bayıldığım kişiler.

“Bunu yapmadan tatilimi bitirmem” dediğiniz neler var?

Bodrum’a gitmeden tatili bitirmem. Tekne ile çıkmadan tatilimi bitirmem. Yalıçiftlik’te ellerimle çipura yemeden tatili bitirmem.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.